Umíme vytvořit IT řešení pro státní správu i firmy přesně na míru jejich potřebám. Vzhledem k používaným technologiím jsme schopni nabídnout unikátní a plně funkční řešení jakéhokoli systému, a to jak s pevným řešením, tak v oblasti mobilních technologií.

Samozřejmou součástí realizace našich řešení jsou implementační služby, jak implementace klasických technologií, tak implementace mobilních technologií.

Společnost SYSCOM SOFTWARE pracuje s vlastním know-how. Používá rozsáhlé databázové řešení na principu SQL databází. Z důvodu potřebné škálovatelnosti jsou technologie postaveny na třívrstvé architektuře.

PŘÍSTUPY DO SYSTÉMU JSOU MOŽNÉ V NĚKOLIKA VARIANTÁCH:

  •   Klasický klient,
  •   Primární používání asymetrického šifrování pomocí certifikovaných klíčů,
  •   Webové rozhraní,
  •   Tenký klient,
  •   speciální aplikace na přístup z mobilních zařízení na platformách IOS, Android a Windows mobile,

V oblasti mobilních technologií nabízíme klientům totéž, co v oblasti klasických IT systémů. Protože se komunikace jednotlivých zařízení odehrává v zásadně odlišném prostředí, uzavřené systémy v rámci korporátního řešení komunikují se zařízením na nezabezpečené síti, klade SYSCOM SOFTWARE spol. s r.o. maximální důraz na bezpečnost a ochranu dat.

Pro své klienty vytváříme přístup k velkým databázovým systémům z nezabezpečeného prostředí internetu, 3G a dalších bezpečným kanálem, obousměrně přístupným, zabezpečeným pro práci s nejcitlivějšími daty. Detailní popis zabezpečení najdete pod záložkou Mobilní aplikace.

Veškeré systémy jsou zpracovávány s vizí, že funkci serveru může v budoucnu převzít jedno z mobilních zařízení, s nímž ostatní mobilní přístroje komunikují p2p.

Menší IT systémy se již dnes mohou oprostit od centrálního zpracování dat na serveru.

ZPĚT